بامَن 24

کد دستوری *1# همراه اول

توضیحات و لیست خدمات کد دستوری #۱* در اپراتور همراه اول

در این نوشته قصد داریم به بررسی خدمات کد دستوری #۱* در اپراتور همراه اول بپردازیم. در ادامه نوشته ما را همراهی کنید. 

به موجب طرح #۱* مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*  نسبت به خرید شارژ همراه اول برای خود و یا مشترک اعتباری دیگر اقدام نمایند.

همیاب24

نحوه فعال سازی و برخورداری از کد دستوری #۱*

  • تاریخ اجرای طرح از تابستان ۹۴ می باشد.
  • کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. (مشترکین دائمی می‌توانند برای مشترک اعتباری دیگر شارژ خریداری و هدیه نمایند).

قوانین کلی خرید شارژ از طریق سامانه #۱*  

  •  روش پرداخت به این صورت است که پس از درخواست خرید شارژ از جانب مشترک، مشترک به درگاه بانک اتصال یافته و می‌تواند با ارسال شماره کارت شتاب و رمز دوم، پرداخت خود را انجام دهد.
  • در صورتی که مشترک اقدام به خرید شارژ نماید، اعتبار مشترک مستقیماً افزایش می‌یابد. بدین معنی که نیازی به ارسال پین در این روش توسط مشترک نمی‌باشد
  •  شماره‌های افراد دیگری که از سوی هر مشترک اعلام می‌گردد، در صورت تائید مشترک برای خریدهای بعدی وی ثبت می‌شود.
  •  در صورتی که مشترک برای خرید شارژ اقدام نماید، مبلغ فعلی شارژ مشترک بررسی می‌شود. اگر مبلغ به اندازه‌ای باشد که با خرید جدید، اعتبار مشترک بیش از ۲۰۰ هزار تومان شود، از خرید شارژ جلوگیری شده و مراتب طی پیامک به مشترک اعلام می‌شود.
  • در صورت موفق بودن عملیات خرید شارژ، افزایش شارژ از طریق کدهای USSD و پیامک به مشترک اعلام می شود. در صورت عدم موفقیت نیز نتیجه به مشترک اعلام می‌گردد.

خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض را در “بامن ۲۴” تجربه کنید

امکان شارژ عادی و شارژ فوق العاده

مشترکین می‌توانند با شماره گیری #۱*۱*۱* از شارژ عادی و با اعمال شارژ از طریق کد دستوری #۲*۱*۱* بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی از مزایای شارژ فوق العاده استفاده نمایند. همچنین در صورتی که بخواهند مبلغی را به صورت دلخواه شارژ نمایند، می‌توانند با شماره گیری #۳*۱*۱* شارژ دلخواه خود را به راحتی خریداری نمایند (شارژ دلخواه باید حداقل ۱۰,۰۰۰ ریال و مضربی از ۱,۰۰۰ریال باشد).

شارژ سریع و راحت

مشترکین اعتباری می‌توانند با شماره گیری #مبلغ شارژ*۱*، شارژهای ۱۰,۰۰۰ و ۲۰,۰۰۰ و ۵۰,۰۰۰ و  ۱۰۰,۰۰۰ و ۲۰۰,۰۰۰ و ۵۰۰,۰۰۰ و ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی را سریع‌تر از هر روشی به صورت فوق العاده برای خود خرید نمایند.

برای مثال:

۱۰۰۰۰۰#*۱* = شارژ۱۰۰,۰۰۰ریالی با ۳۰,۰۰۰ ریال هدیه ۳ روزه

حتماً بخوانید: کدهای دستوری دائمی همراه اول و ایرانسل

مبلغ شارژ فوق‏ العاده

این مبلغ براساس میزان اعمال شارژ متفاوت بوده و پس از وارد نمودن رمز شارژ با کد دستوری #۲*۱*، و انتخاب مبلغ شارژ فوق‏ العاده به صورت جدول زیر فعال خواهد گردید:

میزان اعمال شارژ (ریال)میزان شارژ هدیه (ريال)اعتبار زمانی شارژهدیه *
۱۰,۰۰۰۲,۰۰۰۱ روز
۲۰,۰۰۰۴,۰۰۰۱ روز
۵۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰۱ روز
۱۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰۳ روز
۲۰۰,۰۰۰۶۰,۰۰۰۳ روز
۵۰۰,۰۰۰۱۵۰,۰۰۰۳ روز
۱,۰۰۰,۰۰۰۳۰۰,۰۰۰۳ روز

* منظور از ۱ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۲۴ ساعت پس از زمان اعمال شارژ بوده و منظور از ۳ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۷۲ ساعت پس از اعمال شارژ می‌‏باشد.

ویژگی‏ های شارژ فوق‏ العاده

شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، SMS و دیتا می‏‌شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏‌ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‏‌تر، منظور می‏‌گردد (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمی‏‌گردد). لازم به ذکر است در زمان تماس با اپراتورهای دیگر و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ از شارژ اصلی مشترک کسر خواهد گردید.

* پایان یافتن مهلت زمانی استفاده از شارژ هدیه، تأثیری بر مبلغ و مهلت استفاده از شارژ اصلی نمی‏‌گذارد.

حتما بخوانید: با تمامی روش های الکترونیکی پرداخت قبض آشنا شوید

پرداخت راحت و سریع قبض تلفن همراه

اگر شما با پرداخت غیرحضوری قبض تلفن همراه خود به جمع همراهان طبیعت پیوسته اید یا علاقمند به بهره مندی از خدمات الکترونیکی پرداخت قبض می‌باشید، برای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات قبوض خود نظیر مبلغ میان‌دوره و پایان‌دوره و پرداخت راحت و سریع، می‌توانید با شماره‌گیری #۱* و ورود به منوی “قبض” یا با شماره گیری راحت و آسان کد دستوری #۲*۱* نسبت به رویت مبلغ و پرداخت قبض میان‌دوره و یا پایان‌دوره خود اقدام نمایید.

قبض موبایل خود را چگونه پرداخت کنیم؟ با مراجعه به سایت بامَن ۲۴ می توانید صورتحساب دائمی تلفن همراه و قبوض شهری خود را مشاهده و پرداخت نمایید.

خرید بسته های نوترینو

ستاره اول به منظور تسهیل خرید بسته‌های اینترنت نوترینو برای مشترکین دائمی و اعتباری، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک با مراجعه به درگاه #۱* و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می‌توانند تنها با یکبار مراجعه به درگاه #۱* ، بسته‌های نوترینو را به سرعت و به راحتی برای خود و یا دیگران خریداری و فعال نمایند.

شارژ بانوان در کد دستوری #۱*

فقط برای خانم ها! ۳۰ درصد شارژ بیشتر در هر بار شارژ

ستاره اول به پاس قدردانی از بانوان گرامی، امکان استفاده از سرویس شارژ بانوان را در منوی خود فراهم نموده است. مشترکین می‌توانند از این طریق به راحتی و بدون نیاز به پین کد برای خود یا دیگران اقدام به خرید شارژ نمایند و از مزایای شارژ بانوان بهره مند شوند. لازم به توضیح است مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانند برای خطوط اعتباری که در پایگاه اطلاعاتی همراه اول به نام یک خانم ثبت شده است به صورت مستقیم با کد دستوری #۴*۱*۱* اقدام به خرید شارژ نمایند. برای اطلاعات بیشتر در مورد روش های خرید شارژ بانوان کلیک کنید.

از خدمات منحصر به فرد بامَن ۲۴ برای خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض بهره ­مند شوید.

فیسبوک توییتر لینکداین تلگرام واتس اپ

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 513
دوست نداشتم: 518
میانگین امتیازات: 0.99

38 دیدگاه در “توضیحات و لیست خدمات کد دستوری #۱* در اپراتور همراه اول

Avatar

لطفا شماره پشتیبانی ستاره یک مربع رو اعلام کنید

Avatar

با سلام دوست عزیز می‌توانید با پشتیبانی اپراتور همراه اول تماس بگیرید.
از طریق خط همراه اول 9990 – از طریق تلفن ثابت 09129990

Avatar

سلام با خرید شارژ اینترانتی مبلغ از حسابم کسر شد ولی اینترنت فعال نشدعلت

Avatar

با سلام دوست عزیز با پشتیبانی اپراتور خودتان تماس بگیرید.

Avatar

درموردستاره یک مربع ,,بایدعرض کنم جوایزان همه دروغی وازقبل مشخص شده وازخودشان هست دقیق نگاه کنیدچهارماه پشت سرهم هر۴ بارقرعه کشی پژو۲۰۶کرده ودر۴ماه امسال برنده پژو گوشیش خاموش بوده درسایتش ببینید ,,,ضمنا چگونه است شارژراما اعتباریهای ایرانسل وهمراه اول میخریم دریغ ازبرنده شدن شماره اعتباری ,,,تمام برنده های ستاره یک مربع ,,دقیق بنگرید دایمی تهران خوزستان قم کردستان پژو بندر اصفهان ووگوشی ,,,ابدا نامی ازشماره ایرانسل همراه اول !!!!!!!نیست که نیست ,,واقعا قرعه کشیه انهاکه ابدا شارژ نمیخرند برنده میشوند۹۱۲ ۹۱۳ ۹۱۶ ۹۱۵ ۹۱۷ ووواینهاهیچکدام شارژ نمیخرند مابرای اینها زحمت میکشیم ,,,,ایابهترنیست دوقرعه کشی صورت گیرد که فقط بی نیازها که توان خریدسیم کارت چندمیلیوتی واندروید چندین میلیونی دارند جداگانه وانانکه فقط شارژ میخرند هم جداگانه قرعه کشی شوند,,تااین بی انصافی ونامردی وبیمعرفتی واجحاف ازبین برود ونادانسته حق ضعیفان راهم به حلقوم بی نیازان جامعه نریزیم,,,,کمی معرفت انصاف وجدان شرف حلال زادگی میطلبد اگر درجریان قراربگیریم تااینکارانجام دهیم ,,باتوفیق وامید موفقیت و سلامت هرچی انسان هست چراکه انسان شرف معرفت مرام وجدان انصاف تواضع دارد,,,,,

@e-taheri

سلام جناب بانکی عزیز
از اینکه دیدگاهتون رو با ما به اشتراک گذاشتید ممنونم

Avatar

سلام علیکم
با کد دستوری #۱* دوبار شارژ ۲۰ هزار تومانی خریدم یعنی ۴۰ هزار تومان
از حساب بانکی کم شده ولی اعتبار خط شارژ نشده
لطفا راهنمایی کنید

@e-taheri

سلام عباس عامری عزیز
با پشتیبانی ستاره اول تماس بگیرید.

Avatar

چرا هر چی خرید میکنم امتیاز برای جایزه ثبت نمیشه

@e-taheri

سلام کوروش عزیز
با پشتیبانی ستاره اول تماس بگیرید.

Avatar

۳روزه تلفنو پرداخت کردم وصلی نمیخوره باو پول مخابراتو بدین خو

Avatar

من پرداخت تلفن ثابت انجام دادم از طریق ستاره یک مربع تلفن که وصل نشد دو روز هیچی، یه پیام نیومد که شناسه پرداخت بده هیچی، هر سری زنگ میزنم پشتیبانی ۱ساعت پشت خط میمونم اخرم جواب درست نمیدن یعنی بی درو پیکر تر از این نداریم یه شماره بزارید برای پشتیبانی تلفن ثابت ببینم من چه گلی باید به سرم بزنم اونجایی که زنگ‌میزنم‌میگن واسه همراه

Avatar

سلام خسته نباشیدمن میخاستم ازابلیکیشن *۱#کیف پولمو۶۰۰۰تومان شارژ کنم ولی اشتباهی ۶۰۰۰۰تومان شارژ شدلازم دارم پول رومیشه ۵۴تومان برگردونین به حسابم اره

@e-taheri

سلام امید عزیز
لطفا با پشتیبانی ستاره اول تماس بگیرید.

Avatar

من دقایقی پیش از ستاره یک درخواست فعال سازی بسته کردم ولی بسته برام فعال نشد اما پول از حسابم کسر شد مبلغ 32000 تومان بوده بسته ماهانه …الان کی جوابمو میده .الان چیکار باید کنم .

@e-taheri

سلام محسن عزیز
باید با پشتیبانی ستاره یک تماس بگیرید. اما درصورتی که اپلیکیشن بامن 24 رو نصب کنید و اقدام به خرید بسته کنید، احتمال بروز چنین مشکلاتی خیلی کم هست. هم چنین پشتیبانی بامن 24 همیشه پشتیبان شماست.

Avatar

سلام من از كد دستوري *١# اينترنت گرفتم از حسابم كم شده ولي اينترنت فعال نشده

@e-taheri

سلام مژگان عزیز
با پشتیبانی ستاره اول تماس بگیرید. پیشنهاد می‌کنم اپلیکیشن بامن 24 رو نصب کنید که هم با چنین مشکلاتی روبرو نشید و هم از 30 درصد شارژ هدیه ویژه بانوان بهره ببرید.

Avatar

سلام من قبض برق را از *۱# پرداخت کردم پول کم شده و عملیات موفق اومده ولی قبض هنوز کم نشده

@e-taheri

سلام سعید عزیز
احتمالا طی 72 ساعت به حساب شما بارگشت خواهد خورد.
اپلیکیشن پرداخت قبض بامن24 با امکانات منحصر بفرد استعلام قبوض، نمایش جزئیات قبض و پرداخت قبض دسته جمعی گزینه مناسبی برای پرداخت قبوض شماست. پشتیبانی خبره و قوی بامن 24 همیشه همراه شماست.

Avatar

سلام.بنده دو نوبت به مبلغ ۲۰هزار تومان شارژ کردم.شارژ نشده ولی از خسابم کم شده

@e-taheri

سلام مهدیه عزیز
متأسفانه کامنت هایی بر همین اساس دریافت می‌کنیم که با مشکل روبرو شدند. پیشنهاد می‌کنم اپلیکیشن بامن24 رو دانلود کنید و باخیال راحت از خدمات آن استفاده کنید.

Avatar

هم اکنون شارژ فوق العاده مطابق مطالب فوق الذکر انجام نمیپذیرد !!!

@e-taheri

سلام شاهین عزیز
در اسرع وقت مطلب ویرایش خواهد شد.

Avatar

سلام وقت بخیر لطفا جواب منو بدین من همیشه واسه خواهرم از *۱# شارژ می‌خرم ایرانسل اون خطش همیشه میره براش الان دیشب براش خریدم شارژ از حسابم کم شده و نوشت عملیات موفق اما شارژ نرفت براش من از کجا پیگیری کنم ! لطفاراهنمایی کنید مبلغ شارژ ۲۰ هزار تومن بوده

@e-taheri

سلام ایناز عزیز
از طریق پشتیبانی ایرانسل پیگیری کنید.

Avatar

باسلام،باآرزوی قبولی طاعات و عبادات شما وهمکاران عزیزتون،بنده کیف پولمو در این اپلیکیشن فعال کردم و شارژش کردم ولی وقتی میخوام ازکیف پولم برای خط ایرانسلم شارژ خریداری کنم ارور میده و شارژ نمیده،بیزحمت بنده رو راهنمایی کنین،باتشکر

@e-taheri

سلام علی عزیز
برای تماس با پشتیبانی بامن24، با شماره 05141424 داخلی 1 تماس بگیرید.

Avatar

امتیاز رو چطور به شارژ تبدیل کنیم؟

@e-taheri

سلام دوست عزیز
در پنل کاربری تون میتونید امتیاز رو به بسته اینترنت و یا مکالمه تبدیل کنید.

Avatar

از طریق *۱# قبض موبایل پرداخت کردم تراکنش موفق بود پول از حساب کم شد ولی همچنان خطم قطعه!!!

@e-taheri

سلام دوست عزیز
لطفا با پشتیبانی همراه اول تماس بگیرید

Avatar

با سلام من هز طریق #1* قبض موبایلمو پرداخت کردم در اخر پروسه پرداخت به من شماره واریز نداد وپیغام خطا اومد ولی پول از حسابم کم کرد ولی مبلغ قبض هم پرداخت نشد.

@e-taheri

سلام دوست عزیز
شما می‌تونید با سامانه بامن24 قبض هاتون رو پرداخت کنید. این سری مشکلات براتون پیش نمیاد و پشتیبانی سامانه، پاسخگوی چنین مشکلاتی خواهند بود.

Avatar

با سلام
من قبض ایرانسلمو با *1#واریز کردم پیام تراکنش موفق اومده پول از حسابم کم شده ولی پول تو حساب ایرانسلم واریز نشده
الان بیشتر از سی ساعته که خبری نیست

@e-taheri

سلام دویست عزیز
لطفا با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *