بامَن 24

کد دستوری *1# همراه اول

توضیحات و لیست خدمات کد دستوری #۱* در اپراتور همراه اول

در این نوشته قصد داریم به بررسی خدمات کد دستوری #۱* در اپراتور همراه اول بپردازیم. در ادامه نوشته ما را همراهی کنید. 

به موجب طرح #۱* مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*  نسبت به خرید شارژ همراه اول برای خود و یا مشترک اعتباری دیگر اقدام نمایند.

همیاب24

نحوه فعال سازی و برخورداری از کد دستوری #۱*

  • تاریخ اجرای طرح از تابستان ۹۴ می باشد.
  • کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. (مشترکین دائمی می‌توانند برای مشترک اعتباری دیگر شارژ خریداری و هدیه نمایند).

قوانین کلی خرید شارژ از طریق سامانه #۱*  

  •  روش پرداخت به این صورت است که پس از درخواست خرید شارژ از جانب مشترک، مشترک به درگاه بانک اتصال یافته و می‌تواند با ارسال شماره کارت شتاب و رمز دوم، پرداخت خود را انجام دهد.
  • در صورتی که مشترک اقدام به خرید شارژ نماید، اعتبار مشترک مستقیماً افزایش می‌یابد. بدین معنی که نیازی به ارسال پین در این روش توسط مشترک نمی‌باشد
  •  شماره‌های افراد دیگری که از سوی هر مشترک اعلام می‌گردد، در صورت تائید مشترک برای خریدهای بعدی وی ثبت می‌شود.
  •  در صورتی که مشترک برای خرید شارژ اقدام نماید، مبلغ فعلی شارژ مشترک بررسی می‌شود. اگر مبلغ به اندازه‌ای باشد که با خرید جدید، اعتبار مشترک بیش از ۲۰۰ هزار تومان شود، از خرید شارژ جلوگیری شده و مراتب طی پیامک به مشترک اعلام می‌شود.
  • در صورت موفق بودن عملیات خرید شارژ، افزایش شارژ از طریق کدهای USSD و پیامک به مشترک اعلام می شود. در صورت عدم موفقیت نیز نتیجه به مشترک اعلام می‌گردد.

خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض را در “بامن ۲۴” تجربه کنید

امکان شارژ عادی و شارژ فوق العاده

مشترکین می‌توانند با شماره گیری #۱*۱*۱* از شارژ عادی و با اعمال شارژ از طریق کد دستوری #۲*۱*۱* بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی از مزایای شارژ فوق العاده استفاده نمایند. همچنین در صورتی که بخواهند مبلغی را به صورت دلخواه شارژ نمایند، می‌توانند با شماره گیری #۳*۱*۱* شارژ دلخواه خود را به راحتی خریداری نمایند (شارژ دلخواه باید حداقل ۱۰,۰۰۰ ریال و مضربی از ۱,۰۰۰ریال باشد).

شارژ سریع و راحت

مشترکین اعتباری می‌توانند با شماره گیری #مبلغ شارژ*۱*، شارژهای ۱۰,۰۰۰ و ۲۰,۰۰۰ و ۵۰,۰۰۰ و  ۱۰۰,۰۰۰ و ۲۰۰,۰۰۰ و ۵۰۰,۰۰۰ و ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی را سریع‌تر از هر روشی به صورت فوق العاده برای خود خرید نمایند.

برای مثال:

۱۰۰۰۰۰#*۱* = شارژ۱۰۰,۰۰۰ریالی با ۳۰,۰۰۰ ریال هدیه ۳ روزه

حتماً بخوانید: کدهای دستوری دائمی همراه اول و ایرانسل

مبلغ شارژ فوق‏ العاده

این مبلغ براساس میزان اعمال شارژ متفاوت بوده و پس از وارد نمودن رمز شارژ با کد دستوری #۲*۱*، و انتخاب مبلغ شارژ فوق‏ العاده به صورت جدول زیر فعال خواهد گردید:

میزان اعمال شارژ (ریال)میزان شارژ هدیه (ريال)اعتبار زمانی شارژهدیه *
۱۰,۰۰۰۲,۰۰۰۱ روز
۲۰,۰۰۰۴,۰۰۰۱ روز
۵۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰۱ روز
۱۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰۳ روز
۲۰۰,۰۰۰۶۰,۰۰۰۳ روز
۵۰۰,۰۰۰۱۵۰,۰۰۰۳ روز
۱,۰۰۰,۰۰۰۳۰۰,۰۰۰۳ روز

* منظور از ۱ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۲۴ ساعت پس از زمان اعمال شارژ بوده و منظور از ۳ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۷۲ ساعت پس از اعمال شارژ می‌‏باشد.

ویژگی‏ های شارژ فوق‏ العاده

شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، SMS و دیتا می‏‌شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏‌ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‏‌تر، منظور می‏‌گردد (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمی‏‌گردد). لازم به ذکر است در زمان تماس با اپراتورهای دیگر و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ از شارژ اصلی مشترک کسر خواهد گردید.

* پایان یافتن مهلت زمانی استفاده از شارژ هدیه، تأثیری بر مبلغ و مهلت استفاده از شارژ اصلی نمی‏‌گذارد.

حتما بخوانید: با تمامی روش های الکترونیکی پرداخت قبض آشنا شوید

پرداخت راحت و سریع قبض تلفن همراه

اگر شما با پرداخت غیرحضوری قبض تلفن همراه خود به جمع همراهان طبیعت پیوسته اید یا علاقمند به بهره مندی از خدمات الکترونیکی پرداخت قبض می‌باشید، برای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات قبوض خود نظیر مبلغ میان‌دوره و پایان‌دوره و پرداخت راحت و سریع، می‌توانید با شماره‌گیری #۱* و ورود به منوی “قبض” یا با شماره گیری راحت و آسان کد دستوری #۲*۱* نسبت به رویت مبلغ و پرداخت قبض میان‌دوره و یا پایان‌دوره خود اقدام نمایید.

قبض موبایل خود را چگونه پرداخت کنیم؟ با مراجعه به سایت بامَن ۲۴ می توانید صورتحساب دائمی تلفن همراه و قبوض شهری خود را مشاهده و پرداخت نمایید.

خرید بسته های نوترینو

ستاره اول به منظور تسهیل خرید بسته‌های اینترنت نوترینو برای مشترکین دائمی و اعتباری، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک با مراجعه به درگاه #۱* و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می‌توانند تنها با یکبار مراجعه به درگاه #۱* ، بسته‌های نوترینو را به سرعت و به راحتی برای خود و یا دیگران خریداری و فعال نمایند.

شارژ بانوان در کد دستوری #۱*

فقط برای خانم ها! ۳۰ درصد شارژ بیشتر در هر بار شارژ

ستاره اول به پاس قدردانی از بانوان گرامی، امکان استفاده از سرویس شارژ بانوان را در منوی خود فراهم نموده است. مشترکین می‌توانند از این طریق به راحتی و بدون نیاز به پین کد برای خود یا دیگران اقدام به خرید شارژ نمایند و از مزایای شارژ بانوان بهره مند شوند. لازم به توضیح است مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانند برای خطوط اعتباری که در پایگاه اطلاعاتی همراه اول به نام یک خانم ثبت شده است به صورت مستقیم با کد دستوری #۴*۱*۱* اقدام به خرید شارژ نمایند. برای اطلاعات بیشتر در مورد روش های خرید شارژ بانوان کلیک کنید.

از خدمات منحصر به فرد بامَن ۲۴ برای خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض بهره ­مند شوید.

فیسبوک توییتر لینکداین تلگرام واتس اپ

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 1213
دوست نداشتم: 1266
میانگین امتیازات: 0.96

40 دیدگاه در “توضیحات و لیست خدمات کد دستوری #۱* در اپراتور همراه اول

Avatar

سلام بنده ازستاره۲۰۰ دوباربسته سه ماهه خریدکردم ولی متعصفانه هردوبازپول ازحسابم کم شدولی اینترنتی واسم نیومده میشه راهنمایی کنین

  • شماره تلفن: 09215065159
Avatar

سلام دوست عزیز. شما می‌توانید به پشتیبانی همان کد دستوری که استفاده کرده‌اید گزارش بدهید که چنین اتفاقی افتاده است و از آن ها بخواهید که این ماجرا را پیگیری کنند.

    Avatar

    لطفا شماره پشتیبانی ستاره یک مربع رو اعلام کنید

      Avatar

      با سلام دوست عزیز می‌توانید با پشتیبانی اپراتور همراه اول تماس بگیرید.
      از طریق خط همراه اول 9990 – از طریق تلفن ثابت 09129990

        Avatar

        سلام با خرید شارژ اینترانتی مبلغ از حسابم کسر شد ولی اینترنت فعال نشدعلت

          Avatar

          با سلام دوست عزیز با پشتیبانی اپراتور خودتان تماس بگیرید.

            Avatar

            درموردستاره یک مربع ,,بایدعرض کنم جوایزان همه دروغی وازقبل مشخص شده وازخودشان هست دقیق نگاه کنیدچهارماه پشت سرهم هر۴ بارقرعه کشی پژو۲۰۶کرده ودر۴ماه امسال برنده پژو گوشیش خاموش بوده درسایتش ببینید ,,,ضمنا چگونه است شارژراما اعتباریهای ایرانسل وهمراه اول میخریم دریغ ازبرنده شدن شماره اعتباری ,,,تمام برنده های ستاره یک مربع ,,دقیق بنگرید دایمی تهران خوزستان قم کردستان پژو بندر اصفهان ووگوشی ,,,ابدا نامی ازشماره ایرانسل همراه اول !!!!!!!نیست که نیست ,,واقعا قرعه کشیه انهاکه ابدا شارژ نمیخرند برنده میشوند۹۱۲ ۹۱۳ ۹۱۶ ۹۱۵ ۹۱۷ ووواینهاهیچکدام شارژ نمیخرند مابرای اینها زحمت میکشیم ,,,,ایابهترنیست دوقرعه کشی صورت گیرد که فقط بی نیازها که توان خریدسیم کارت چندمیلیوتی واندروید چندین میلیونی دارند جداگانه وانانکه فقط شارژ میخرند هم جداگانه قرعه کشی شوند,,تااین بی انصافی ونامردی وبیمعرفتی واجحاف ازبین برود ونادانسته حق ضعیفان راهم به حلقوم بی نیازان جامعه نریزیم,,,,کمی معرفت انصاف وجدان شرف حلال زادگی میطلبد اگر درجریان قراربگیریم تااینکارانجام دهیم ,,باتوفیق وامید موفقیت و سلامت هرچی انسان هست چراکه انسان شرف معرفت مرام وجدان انصاف تواضع دارد,,,,,

              @e-taheri

              سلام جناب بانکی عزیز
              از اینکه دیدگاهتون رو با ما به اشتراک گذاشتید ممنونم

                Avatar

                سلام علیکم
                با کد دستوری #۱* دوبار شارژ ۲۰ هزار تومانی خریدم یعنی ۴۰ هزار تومان
                از حساب بانکی کم شده ولی اعتبار خط شارژ نشده
                لطفا راهنمایی کنید

                  @e-taheri

                  سلام عباس عامری عزیز
                  با پشتیبانی ستاره اول تماس بگیرید.

                    Avatar

                    چرا هر چی خرید میکنم امتیاز برای جایزه ثبت نمیشه

                      @e-taheri

                      سلام کوروش عزیز
                      با پشتیبانی ستاره اول تماس بگیرید.

                        Avatar

                        ۳روزه تلفنو پرداخت کردم وصلی نمیخوره باو پول مخابراتو بدین خو

                          Avatar

                          من پرداخت تلفن ثابت انجام دادم از طریق ستاره یک مربع تلفن که وصل نشد دو روز هیچی، یه پیام نیومد که شناسه پرداخت بده هیچی، هر سری زنگ میزنم پشتیبانی ۱ساعت پشت خط میمونم اخرم جواب درست نمیدن یعنی بی درو پیکر تر از این نداریم یه شماره بزارید برای پشتیبانی تلفن ثابت ببینم من چه گلی باید به سرم بزنم اونجایی که زنگ‌میزنم‌میگن واسه همراه

                            Avatar

                            سلام خسته نباشیدمن میخاستم ازابلیکیشن *۱#کیف پولمو۶۰۰۰تومان شارژ کنم ولی اشتباهی ۶۰۰۰۰تومان شارژ شدلازم دارم پول رومیشه ۵۴تومان برگردونین به حسابم اره

                              @e-taheri

                              سلام امید عزیز
                              لطفا با پشتیبانی ستاره اول تماس بگیرید.

                                Avatar

                                من دقایقی پیش از ستاره یک درخواست فعال سازی بسته کردم ولی بسته برام فعال نشد اما پول از حسابم کسر شد مبلغ 32000 تومان بوده بسته ماهانه …الان کی جوابمو میده .الان چیکار باید کنم .

                                  @e-taheri

                                  سلام محسن عزیز
                                  باید با پشتیبانی ستاره یک تماس بگیرید. اما درصورتی که اپلیکیشن بامن 24 رو نصب کنید و اقدام به خرید بسته کنید، احتمال بروز چنین مشکلاتی خیلی کم هست. هم چنین پشتیبانی بامن 24 همیشه پشتیبان شماست.

                                    Avatar

                                    سلام من از كد دستوري *١# اينترنت گرفتم از حسابم كم شده ولي اينترنت فعال نشده

                                      @e-taheri

                                      سلام مژگان عزیز
                                      با پشتیبانی ستاره اول تماس بگیرید. پیشنهاد می‌کنم اپلیکیشن بامن 24 رو نصب کنید که هم با چنین مشکلاتی روبرو نشید و هم از 30 درصد شارژ هدیه ویژه بانوان بهره ببرید.

                                        Avatar

                                        سلام من قبض برق را از *۱# پرداخت کردم پول کم شده و عملیات موفق اومده ولی قبض هنوز کم نشده

                                          @e-taheri

                                          سلام سعید عزیز
                                          احتمالا طی 72 ساعت به حساب شما بارگشت خواهد خورد.
                                          اپلیکیشن پرداخت قبض بامن24 با امکانات منحصر بفرد استعلام قبوض، نمایش جزئیات قبض و پرداخت قبض دسته جمعی گزینه مناسبی برای پرداخت قبوض شماست. پشتیبانی خبره و قوی بامن 24 همیشه همراه شماست.

                                            Avatar

                                            سلام.بنده دو نوبت به مبلغ ۲۰هزار تومان شارژ کردم.شارژ نشده ولی از خسابم کم شده

                                              @e-taheri

                                              سلام مهدیه عزیز
                                              متأسفانه کامنت هایی بر همین اساس دریافت می‌کنیم که با مشکل روبرو شدند. پیشنهاد می‌کنم اپلیکیشن بامن24 رو دانلود کنید و باخیال راحت از خدمات آن استفاده کنید.

                                                Avatar

                                                هم اکنون شارژ فوق العاده مطابق مطالب فوق الذکر انجام نمیپذیرد !!!

                                                  @e-taheri

                                                  سلام شاهین عزیز
                                                  در اسرع وقت مطلب ویرایش خواهد شد.

                                                    Avatar

                                                    سلام وقت بخیر لطفا جواب منو بدین من همیشه واسه خواهرم از *۱# شارژ می‌خرم ایرانسل اون خطش همیشه میره براش الان دیشب براش خریدم شارژ از حسابم کم شده و نوشت عملیات موفق اما شارژ نرفت براش من از کجا پیگیری کنم ! لطفاراهنمایی کنید مبلغ شارژ ۲۰ هزار تومن بوده

                                                      @e-taheri

                                                      سلام ایناز عزیز
                                                      از طریق پشتیبانی ایرانسل پیگیری کنید.

                                                        Avatar

                                                        باسلام،باآرزوی قبولی طاعات و عبادات شما وهمکاران عزیزتون،بنده کیف پولمو در این اپلیکیشن فعال کردم و شارژش کردم ولی وقتی میخوام ازکیف پولم برای خط ایرانسلم شارژ خریداری کنم ارور میده و شارژ نمیده،بیزحمت بنده رو راهنمایی کنین،باتشکر

                                                          @e-taheri

                                                          سلام علی عزیز
                                                          برای تماس با پشتیبانی بامن24، با شماره 05141424 داخلی 1 تماس بگیرید.

                                                            Avatar

                                                            امتیاز رو چطور به شارژ تبدیل کنیم؟

                                                              @e-taheri

                                                              سلام دوست عزیز
                                                              در پنل کاربری تون میتونید امتیاز رو به بسته اینترنت و یا مکالمه تبدیل کنید.

                                                                Avatar

                                                                از طریق *۱# قبض موبایل پرداخت کردم تراکنش موفق بود پول از حساب کم شد ولی همچنان خطم قطعه!!!

                                                                  @e-taheri

                                                                  سلام دوست عزیز
                                                                  لطفا با پشتیبانی همراه اول تماس بگیرید

                                                                    Avatar

                                                                    با سلام من هز طریق #1* قبض موبایلمو پرداخت کردم در اخر پروسه پرداخت به من شماره واریز نداد وپیغام خطا اومد ولی پول از حسابم کم کرد ولی مبلغ قبض هم پرداخت نشد.

                                                                      @e-taheri

                                                                      سلام دوست عزیز
                                                                      شما می‌تونید با سامانه بامن24 قبض هاتون رو پرداخت کنید. این سری مشکلات براتون پیش نمیاد و پشتیبانی سامانه، پاسخگوی چنین مشکلاتی خواهند بود.

                                                                        Avatar

                                                                        با سلام
                                                                        من قبض ایرانسلمو با *1#واریز کردم پیام تراکنش موفق اومده پول از حسابم کم شده ولی پول تو حساب ایرانسلم واریز نشده
                                                                        الان بیشتر از سی ساعته که خبری نیست

                                                                          @e-taheri

                                                                          سلام دویست عزیز
                                                                          لطفا با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید.

                                                                            پاسخ دهید

                                                                            نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *