نوع قبض خود را مشخص نمایید:
شماره موبایل
شناسه پرداخت و شناسه قبض
تومان
* با شماره گیری #3*2*1*555* میتوانید میزان بدهی خود را مشاهده نمایید.** اگر مبلغ بیشتر از قبض باشد ، مبلغ بعنوان بستانکار محسوب میگردد.

تعداد: 0مبلغ کل 0 تومان
نتیجه استعلام
شناسه قبض:
شناسه پرداخت:
شماره موبایل:
شماره تلفن:
مبلغ قبض:
0تومان
مبلغ میان دوره:
0تومان
مبلغ پایان دوره:
0تومان
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
دریافت شماره موبایل
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
استعلام قبض ایرانسل

استعلام قبض ایرانسل

با نصب اپلیکیشن بامن24، برای استعلام و پرداخت قبض ایرانسل، نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت ندارید. کافیست شماره همراه ایرانسل خود را در کادر بالا وارد کنید تا جزئیات قبض برای شما نمایش داده شود.

پرداخت سریع قبض ایرانسل

پرداخت سریع قبض ایرانسل

با استعلام قبض ایرانسل و مشاهده صورتحساب میان‌دوره و پایان‌دوره در اپلیکیشن بامن24، می‌توانید قبض خود را به راحتی پرداخت کنید. پس از پرداخت قبض، صورتحساب شما به صورت آنی تسویه خواهد شد.

نگهداری سوابق قبض ایرانسل

نگهداری سوابق قبض ایرانسل

کلیه استعلام ها و پرداخت های قبوض در اپلیکشن بامن24 ذخیره می‌شود. بنابراین در مراجعات بعدی نیازی به وارد کردن شماره همراه خود را ندارید؛ فقط کافیست روی شماره ایرانسل خود کلیک کنید و قبض خود را پرداخت کنید.

استعلام و پرداخت قبوض

بسته اینترنت

بامَن24

گزارش خریدهای قبلی

خرید شارژ

ایمنی و سهولت در استعلام قبض ایرانسل

ایمنی و سهولت در استعلام قبض ایرانسل

این سامانه همواره می کوشد تا ایمنی و سهولت در استعلام قبض ایرانسل و دیگر خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. با در اختیار داشتن کارت های بانکی عضو شتاب و رمز دوم یا رمز پویا، اقدام به استعلام قبض، پرداخت قبض و استفاده از سایر خدمات وبسایت نمایید. همچنین می‌توانید این وبسایت را به صفحه اصلی خود اضافه کرده و یا اپلیکیشن بامن24 را نصب کنید و از خدمات این سامانه در هر زمان و مکانی که نیاز بود به راحتی استفاده نمایید.

روش های پرداخت قبض ایرانسل

هر یک از اپراتورهای تلفن همراه از جمله ایرانسل جهت پرداخت قبض ایرانسل روش های مختلفی دارند. در این نوشته قصد داریم به معرفی روش های مختلف پرداخت قبض دائمی ایرانسل بپردازیم.

سامانه پرداخت قبض بامن 24

امروزه با افزایش استفاده از تلفن های همراه وجود سامانه ای کامل برای مشاهده جزئیات قبض ایرانسل ضروری است. سامانه استعلام قبض دائمی ایرانسل و پیگیری پرداخت قبض بامن 24 در قالب وبسایت و اپلیکیشن به کاربران خود خدمات ارائه می‌دهد.

برای پرداخت به موقع قبض ایرانسل از طریق این سامانه بایستی شماره همراه و مبلغ قبض مورد نظر را وارد کنید. در این روش پرداخت قبض ایرانسل بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت انجام می‌شود.

سایر روش های پرداخت قبض ایرانسل
اپلیکیشن ایرانسل من

جهت پرداخت قبض ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من، بایستی ابتدا آن را نصب کنید. با عضویت در این اپلیکیشن می‌توانید علاوه بر پرداخت قبوض خود، از دیگر امکانات آن بهره مند شوید.

پرداخت قبض ایرانسل از طریق سایت ایرانسل

پرداخت قبض خط دائمی ایرانسل در سایت ایرانسل با سه روش امکان پذیر است. شما می‌توانید با استفاده از کد شناسه، شماره همراه و یا شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خود را پرداخت کنید. در این سایت فقط با چند کلیک می‌توانید صورتحساب سیم کارت دائمی خود را پرداخت کنید.

کد دستوری پرداخت قبض ایرانسل

با استفاده از کد پرداخت قبض ایرانسل به راحتی می‌توانید مبلغ قبض دائمی ایرانسل را مشاهده و پرداخت کنید. برای این کار باید کد دستوری #7* را شماره گیری کنید.

پرداخت قبوض ایرانسل از طریق تلفن، پرداخت صورتحساب ایرانسل با دستگاه خودپرداز و پوز نیز امکان پذیر است.

پرداخت خودکار قبض دائمی ایرانسل

مشترکین سیم کارت‌های دائمی که در یکی از بانک‌های ملت، سامان و یا ملی حساب داشته می‌توانند سرویس پرداخت خودکار صورتحساب دائمی ایرانسل را فعال کنند. فعالسازی این سرویس کاملا رایگان است و مبلغی از حساب شما کسر نمی‌شود.

گذشت تاریخ مهلت پرداخت قبض ایرانسل

درصورتی که از تاریخ مهلت پرداخت قبض ایرانسل گذشته باشد و آن را پرداخت نکنید، خط شما به طور خودکار یک طرفه خواهد شد. در این حالت امکان برقراری تماس و ارسال پیامک به دیگران را ندارید. اگر دو ماه از یک طرفه شدن خط بگذرد و بدهی قبض ایرانسل خود را پرداخت نکنید، خط شما به طور کامل قطع می‌شود. پس از گذشت 12 ماه اگر قبض دائمی ایرانسل خود را پرداخت نکنید، خط مورد نظر سلب امتیاز خواهد شد.

وصل سیم کارت ایرانسلی قطع شده

برای وصلی آنی سیم کارت ایرانسل باید از طریق سامانه بامن 24 اقدام کنید. با استفاده از اپلیکیشن بامن 24 در کمتر از یک ساعت بعد از پرداخت بدهی ایرانسل سیم کارت شما وصل خواهد شد. اما با استفاده از سایر روش های پرداخت ایرانسل، تا 48 ساعت بعد سیم کارت شما فعال می‌شود.

سوالات متداول

چه مدت پس از پرداخت بدهی معوقه ایرانسل سیم کارت مجددا وصل می شود؟

با پرداخت قبض سیم کارت های قطع بدهی یک طرفه و دو طرفه (میان دوره و پایان دوره) از طریق سامانه بامن24، تلفن شما در کمتر از یک ساعت کاری به صورت اتوماتیک وصل خواهد شد.

جهت پرداخت قبض از طریق سامانه بامن24 نیاز به مراجعه حضوری است؟

خیر، کلیه پرداخت ها در سامانه بامن24 به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود و نیاز به مراجعه به هیچ ارگان و محل خاصی وجود ندارد.

امکان استعلام قبض با شماره موبایل وجود دارد؟

بله، با وارد کردن شماره موبایل خود می توانید از میزان مصرف سیم کارت ایرانسل خود مطلع شوید.

دسترسی به اپلیکیشن بامن24 به چه صورت است؟

بامن24 را می توانید از کافه بازار و یا وبسایت بامن24 دانلود و نصب کنید.

اگر اشتباها قبض تلفن ایرانسل دوبار پرداخت شود، چه باید کرد؟

اگر به هر دلیلی قبض تکراری را پرداخت کنید، در سامانه به صورت بستانکار شناخته می شوید.