نوع قبض خود را مشخص نمایید:
شماره موبایل
شناسه پرداخت و شناسه قبض

تعداد: 0مبلغ کل 0 تومان
نتیجه استعلام
شناسه قبض:
شناسه پرداخت:
شماره موبایل:
شماره تلفن:
مبلغ قبض:
0تومان
مبلغ میان دوره:
0تومان
مبلغ پایان دوره:
0تومان
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
دریافت شماره موبایل
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
استعلام و پرداخت قبوض

استعلام و پرداخت قبوض

با حذف قبض های کاغذی، نیاز به استعلام قبوض بیشتر احساس می‌شود. با نصب اپلیکیشن بامن24 به راحتی می‌توانید از قبوض خود استعلام بگیرید و در صورت تمایل اقدام پرداخت قبوض خود کنید.

نامگذاری و دسته بندی

نامگذاری و دسته بندی

با یک بار استعلام قبوض در اپلیکیشن بامن24، اطلاعات قبض ذخیره می‌شود. شما می‌توانید برای این قبوض نام مشخص کرده و آنها را دسته بندی کنید. سپس می‌توانید به راحتی قبوض خود را پرداخت کنید.

پرداخت گروهی قبوض

پرداخت گروهی قبوض

کاربران اپلیکیشن بامن24 می‌توانند به جای پرداخت تکی هر قبض، بعد از استعلام هر قبض، همه قبوض خود را به صورت دسته ای انتخاب کنند. سپس با یکبار پرداخت، همه قبوض انتخابی تسویه خواهد شد.

استعلام و پرداخت قبوض

بسته اینترنت

بامَن24

گزارش خریدهای قبلی

خرید شارژ

ایمنی و سهولت در استعلام قبض

ایمنی و سهولت در استعلام قبض

این سامانه همواره می کوشد تا ایمنی و سهولت در استعلام قبض و دیگر خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. با در اختیار داشتن کارت های بانکی عضو شتاب و رمز دوم یا رمز پویا، اقدام به استعلام قبض، پرداخت و استفاده از سایر خدمات وبسایت (پرداخت قبض همراه اول، پرداخت قبض ایرانسل، پرداخت قبض رایتل، پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض آب، پرداخت قبض برق، پرداخت قبض گاز، پرداخت قبض مالیات، پرداخت قبض عوارض شهرداری و خلافی خودرو) نمایید. همچنین می‌توانید این وبسایت را به صفحه اصلی خود اضافه کرده و یا اپلیکیشن بامن24 را نصب کنید و از خدمات این سامانه در هر زمان و مکانی که نیاز بود به راحتی استفاده نمایید.

سوالات متداول

بامن24 چیست؟

سامانه متمرکز فروش شارژ ، بسته اینترنت ، پرداخت قبوض (آب، برق ، گاز و سایر) که از طریق وب سایت و اپلیکیشن خدمات خود را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

جهت پرداخت قبض از طریق سامانه بامن24 نیاز به مراجعه حضوری است؟

خیر، کلیه پرداخت ها در سامانه بامن24 به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود و نیاز به مراجعه به هیچ ارگان و محل خاصی وجود ندارد.

سرویس های پرداخت قبض بامن24 شامل چه قبض هایی است؟

در بامن24 امکان پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، پرداخت قبض ایرانسل، رایتل، پرداخت قبض برق، گاز و پرداخت جرایم رانندگی وجود دارد.

نحوه استعلام قبض و پرداخت آن به چه شکل است؟

در اپلیکیشن بامن24 امکان استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، رایتل و ایرانسل با شماره تلفن،پرداخت قبض گاز با شناسه اشتراک، پرداخت قبض برق و آب با شناسه قبض و قبض خلافی با کارت ماشین وجود دارد. و در وبسایت بامن24 نیز پرداخت قبوض به راحتی قابل پرداخت است.

دسترسی به اپلیکیشن بامن24 به چه صورت است؟

بامن24 را می توانید از کافه بازار و یا وبسایت بامن24 دانلود و نصب کنید.