بامَن 24

هدیه همراه اول در ماه رمضان

طرح رمضان همراه اول| هدیه همراه اول در ماه مبارک رمضان

با شروع ماه مبارک رمضان اپراتور همراه اول برای مشترکین خود طرح‌های جالبی در نظر گرفته است.
با مکالمه نامحدود با 5 مشترک در طرح رمضان همراه اول به راحتی در ماه مبارک رمضان به صورت نامحدود تماس برقرار کنید.
برای اطلاع از این طرح و کد های فعالسازی مکالمه رایگان همراه اول تا انتها مقاله با ما همراه باشید.

مکالمه نامحدود با 5 مشترک در طرح رمضان همراه اول

مکالمه نامحدود با 5 مشترک در طرح رمضان همراه اول

به نقل از اپراتور همراه اول این طرح ویژه، که تمامی مشترکان همراه اول را در بر می‌گیرد، امکان مکالمه نامحدود با 5 شماره همراه اولی را از آغاز ماه مبارک رمضان تا 13 اردیبهشت 1401 را فراهم می‌سازد.

  • مشترکان برای بهره مندی از مزایای این طرح، با شماره گیری کددستوری «ستاره 10 ستاره 43 مربع» و تنها با پرداخت 4900 تومان، فرصت مکالمه نامحدود در این بازه زمانی را با 5 شماره همراه اولی خواهند داشت.
  • محدودیتی در شیوه ثبت 5 شماره وجود ندارد؛ به نحوی که مشترکان می‌توانند هر 5 شماره را از لحظه ورود به طرح، ثبت یا این که به مرور زمان شماره‌های دلخواه خود را وارد کنند.
  • طبق اعلام، مشترکان همراه اولی پس از وارد کردن 5 شماره، امکان تغییر شماره نخواهد داشت.
  • در صورتی که هر کدام از 5 شماره مقصد با مواردی نظیر «تخلیه»، «قطع دو طرفه»، «تعلیق» یا «غیرفعال» مواجه باشد، امکان اضافه کردن به لیست وجود نخواهد داشت. و پیامی با مضمون «نرمال نبودن خط» مورد نظر برای مشترکان ارسال می‌شود تا بتوانند آن را با شماره دیگری جایگزین کنند.
  • در طرح ویژه ماه مبارک رمضان همراه اول، 30 جایزه 10 میلیون تومانی مختص مشترکان مشارکت کننده در طرح، نیز در نظر گرفته شده که بعد از پایان ماه مبارک قرعه کشی خواهد شد.

سامانه پرداخت قبض، خرید شارژ و اینترنت

کد 10 دقیقه مکالمه رایگان همراه اول

 امکان استفاده از بسته‌های مقرون به صرفه مکالمه‌ی درون شبکه برای مشترکین همراه اول فراهم شده است. مشترکین می‌توانند با شماره گیری کد دستوری *10*337# این بسته ها را فعال نمایند.

کد رایگان همراه اول

کد رایگان همراه اول

همراه اول به کلیه مشترکین دائمی که قبض پایان دوره خود را تا 6 ام ماه و بصورت غیرحضوری پرداخت نمایند، به انتخاب ایشان یک روز مکالمه رایگان درون شبکه، 2 گیگا بایت اینترنت یک روزه رایگان و یا 75 امتیاز باشگاه مشتریان هدیه می دهد.

اینترنت هدیه ماه رمضان همراه اول

از طریق شماره گیری #100* با سیم کارت دائمی یا اعتباری همراه اول قادر خواهید بود در خصوص اطلاع از وضعیت اینترنت، باقی مانده حجم اینترنت سیم کارت، خرید بسته و… اقدام کنید.

طرح 5+ 55 دقیقه مکالمه رایگان همراه اول

طرح 5+ 55 دقیقه مکالمه رایگان همراه اول

به نقل از اپراتور همراه اول، در پی استقبال مشتركان همراه اول از طرح 55+5 در سال‌های گذشته، این طرح امسال نیز در ماه مبارك رمضان اجرا می‌شود.

  • بر اساس این طرح، مشتركان دائمی و اعتباری می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبكه(خطوط همراه اول)، پس از گذشت 5 دقیقه مكالمه طبق تعرفه، دقایق بعدی را تا 55 دقیقه در همان مكالمه، رایگان صحبت كنند.
  • زمان اجرای این طرح از روز چهارشنبه 25 فروردین‌ماه تا پایان ماه مبارک رمضان است و مشترکان می‌توانند با فعال‌سازی این طرح، از مزایای آن بهره‌مند شوند.
  • براساس این طرح، مکالمه مشترک پس از 60 دقیقه قطع نشده و در صورت ادامه مکالمه، دوباره شرایط مذکور تکرار خواهد شد.
  • همراه اولی‌ها می توانند از ابتدای ماه رمضان، با شماره‌گیری کد «ستاره 10 ستاره 421 مربع» در این طرح ثبت‌ نام كنند.

نتیجه گیری

در این مقاله کد رایگان همراه اول و هدایای رمضان همراه اول را به شما آموزش دادیم.
جهت خرید شارژ، بسته اینترنت و استعلام قبوض از طریق لینک زیر به سامانه بامن۲۴ مراجعه کنید و یا اپلیکیشن بامن۲۴ را دانلود نمایید:

دانلود مستقیم اپلیکیشن پرداخت قبض بامن۲۴

وب‌سایت خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبض بامن۲۴

1.2/5 - (133 امتیاز)