بامَن 24

وام یک میلیون تومانی برای همه یارانه بگیرها با ارسال پیامک به 6369

وام یک میلیون تومانی برای همه یارانه بگیرها با ارسال پیامک به 6369

با گسترش و شیوع کرونا در ایران، کسب و کارهای زیادی با مشکل مواجه شدند و افراد زیادی بدون منبع درآمد، در خانه ماندند تا این ویروس ریشه کن شود. در این شرایط دولت طرح های حمایتی برای اقشار آسیب پذیر ارائه داده است. در آخرین اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرایط و ضوابط بهره مندی از وام یک میلیون تومانی برای تمامی یارانه بگیران اعلام شده است.

خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض را با بامن۲۴ تجربه کنید

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

به منظور حمایت از خانوارهای ایرانی که تحت تاثیر تبعات اقتصادی شیوع بیماری کرونا قرار گرفته اند،تمام سرپرستان خانواری که یارانه نقدی ماهانه دریافت می کنند و علاقمند هستند از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا برخوردار شوند، می توانند با در نظر گرفتن شرایط مندرج در این اطلاعیه، ضمن پذیرش محتویات آن، کد ملی سرپرست خانوار را حداکثر تا روز یکشنبه 31 فروردین از طریق تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است به شماره 6369 پیامک کنند.

برای دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا چه باید کرد؟

برای اعلام تقاضای وام یک میلیون تومانی نیازی به مراجعه بانک ها و سازمان های دولتی نیست. فقط باید شماره ملی سرپرست خوانوار، با سیم کارت سرپرست به سرشماره 6369 پیامک شود. سپس پیامکی مبنی بر اینکه پیامک شما دریافت شده است، برای شما ارسال خواهد شد.

در هنگام ارسال کد ملی، خط تیره آخر آن را فراموش نکنید. به عنوان مثال: 0-123456789

خانوارهای یارانه بگیر، برای دریافت وام یک میلیونی باید تقاضای خود را با پاسخ به پیامکی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سرشماره  v.refah ارسال می‌کند، ثبت کنند.

حتماً بخوانید: ثبت نام اینترنتی سیم کارت رایگان ویژه سرپرستان خانوار برای وام یک میلیون تومانی

پیامک دریافت وام یک میلیونی چه زمانی ارسال می‌شود؟

 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ساعت 22 روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه جاری به همه سرپرستان خانوارهای دریافت کننده یارانه، پیامک ارسال خواهد کرد.

بازپرداخت وام یک میلیونی کرونایی چگونه است؟

این وام به صورت قرض الحسنه است و از تیرماه سال جاری مبلغ 35 هزار تومان، به مدت 30 ماه از حساب یارانه خانوار کسر خواهد شد.

جهت ثبت نام در سامانه سلامت برای ثبت اصناف اینجا کلیک کنید

شرایط تسهیلات

ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار، به منزله قبول و تعهد اجرای 4 بند زیر است:

1-مبلغ  تسهیلات  برای هر خانوار یک میلیون تومان به صورت قرض‌الحسنه و تعداد اقساط ۳۰ ماه متوالی خواهد بود.

2- اقساط ماهانه برای هر خانوار مبلغ  35 هزار تومان است که از یارانه تیرماه سال جاری به بعد کسر خواهد شد.

3-  گیرندگان تسهیلات، نباید حساب بانکی یارانه خود را تا انتهای بازپرداخت اقساط تغییر دهند.

4- درخواست کننده تسهیلات با ارسال پیامک  به  سازمان هدفمند سازی یارانه ها، وکالت بلاعزل می دهد که بازپرداخت تسهیلات  فوق را ماهانه از محل یارانه نقدی خود به نظام بانکی پرداخت نماید. این وکالت در حکم سند رسمی است و قابل اعتراض و ابطال در محاکم قضایی نیست.

نکته 1:
خانوارهایی که به تازگی یارانه خود را جدا کرده‌اند، حتی اگر یک ماه هم یارانه دریافت نکرده باشند، درصورتی که مشمول دریافت یارانه نقدی شوند، وام یک میلیونی را دریافت می‌کنند.

نکته 2:
حتی افرادی که پیامک های تبلیغی را بسته‌اند، این پیامک را دریافت می‌کنند.

نکته 3:
اگر سرپرستی سیم کارت به نام خود ندارد، برای انجام احراز هویت باید حتما سیم کارت تهیه کند. برای آشنایی بیشتر با نحوه خرید سیم کارت رایگان ایرانسل، همراه اول و رایتل کلیک کنید.

از خدمات منحصر به فرد بامَن ۲۴ برای خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض بهره ­مند شوید.