نوع قبض خود را مشخص نمایید:
شماره اشتراک
شناسه پرداخت و شناسه قبض

تعداد: 0مبلغ کل 0 تومان
نتیجه استعلام
شناسه قبض:
شناسه پرداخت:
شماره موبایل:
شماره تلفن:
مبلغ قبض:
0تومان
مبلغ میان دوره:
0تومان
مبلغ پایان دوره:
0تومان
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
دریافت شماره موبایل
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
استعلام قبض رایتل

استعلام قبض رایتل

با نصب اپلیکیشن بامن24، برای استعلام و پرداخت قبض رایتل، نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت ندارید. کافیست شماره همراه اول خود را در کادر بالا وارد کنید و مبلغ کارکرد قبض را مشاهده و جهت پرداخت اقدام کنید.

نمایش جزئیات قبض رایتل

نمایش جزئیات قبض رایتل

محدودیت زمانی برای نمایش جزئیات صورتحساب قبض رایتل وجود ندارد. بنابراین شما با نصب اپلیکشن بامن24 می‌توانید در هر زمان از روز، جزئیات قبض سیم کارت رایتل خود را مشاهده کنید و آن را پرداخت کنید.

نگهداری سوابق استعلام و پرداخت

نگهداری سوابق استعلام و پرداخت

در اپلیکشن بامن24 سوابق کلیه استعلام ها و پرداخت های قبوض قابل مشاهده است. بنابراین در مراجعات بعدی نیازی به وارد کردن شماره همراه رایتل نیست؛ برای استعلام قبوض کافیست روی شماره خود کلیک کنید.

استعلام و پرداخت قبوض

بسته اینترنت

بامَن24

گزارش خریدهای قبلی

خرید شارژ

ایمنی و سهولت در استعلام قبض

ایمنی و سهولت در استعلام قبض

این سامانه همواره می کوشد تا ایمنی و سهولت در استعلام قبض و دیگر خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. با در اختیار داشتن کارت های بانکی عضو شتاب و رمز دوم یا رمز پویا، اقدام به استعلام قبض، پرداخت و استفاده از سایر خدمات وبسایت نمایید. همچنین می‌توانید این وبسایت را به صفحه اصلی خود اضافه کرده و یا اپلیکیشن بامن24 را نصب کنید و از خدمات این سامانه در هر زمان و مکانی که نیاز بود به راحتی استفاده نمایید.

سوالات متداول

بامن24 چیست؟

سامانه متمرکز فروش شارژ ، بسته اینترنت ، پرداخت قبوض (آب، برق ، گاز و سایر) که از طریق وب سایت و اپلیکیشن خدمات خود را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

جهت پرداخت قبض از طریق سامانه بامن24 نیاز به مراجعه حضوری است؟

خیر، کلیه پرداخت ها در سامانه بامن24 به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود و نیاز به مراجعه به هیچ ارگان و محل خاصی وجود ندارد.

سرویس های پرداخت قبض بامن24 شامل چه قبض هایی است؟

در بامن24 امکان پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، پرداخت قبض ایرانسل، رایتل، پرداخت قبض برق، گاز و پرداخت جرایم رانندگی وجود دارد.

نحوه استعلام قبض و پرداخت آن به چه شکل است؟

در اپلیکیشن بامن24 امکان استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، رایتل و ایرانسل با شماره تلفن،پرداخت قبض گاز با شناسه اشتراک، پرداخت قبض برق و آب با شناسه قبض و قبض خلافی با کارت ماشین وجود دارد. و در وبسایت بامن24 نیز پرداخت قبوض به راحتی قابل پرداخت است.

دسترسی به اپلیکیشن بامن24 به چه صورت است؟

بامن24 را می توانید از کافه بازار و یا وبسایت بامن24 دانلود و نصب کنید.